twinson-o-terrace

Terasový systém Terrace. Terasa, z ktorej sa môžete tešiť naozaj dlho

Terasový systém Twinson Terrace je vďaka palubovkám z inovatívneho a patentovaného materiálu Twinson ktorý kombinuje drevo a plast, je ideálnym lešením pre vytváranie terasových a záhradných konštrukcií. Terasový systém Twinson Terrace, sa najčastejšie používa pre stavbu menších plôch terás, a to samostatne stojacích alebo tých, ktoré sú súčasťou rodinného domu, záhradných chodníčkov či vonkajších schodov. Uplatnenie však nájde aj ako riešenie podlahy na balkónoch a lodžiách, použiť ho môžete napríklad aj na ploty, atd. Palubovky z tohto systému môžete používať obojstranne. Na jednej strane je drážkovanie jemnejšie, na druhé drsnejšie. Vďaka materiálu Twinson sú obe strany vysoko odolné proti pošmyknutiu, netvoria sa triesky a nevznikajú praskliny. Môžete vyberať z ôsmych prekrásnych prírodných odtieňov a nie je potrebné žiadne natieranie. Farebné odtiene si udržujú svoj atraktívny vzhľad veľmi dlho. Vďaka jednoduchej údržbe ide o veľmi komfortné vonkajšie systémy, ktorý vás bude tešiť veľmi dlhú dobu, pretože my vám na systém poskytujeme záruku až 25 rokov. Konečne máte k dispozícii systém, s ktorým si môžete splniť akékoľvek želanie.

Terasové konštrukcie zo systému Terrace – rýchle a nekomplikované

Vedľa krásnych farieb a jednoduchej údržby si vás systém Terrace získa predovšetkým jednoduchým a praktickým spôsobom montáže. Palubovky sa upevňujú k podkladovej konštrukcii pomocou skrytých spôn. Jednoducho naskrutkujete sponu, nasadíte palubovku a ďalšou sponou ju zafixujete. Na povrchu nie sú viditeľné žiadne skrutky ani spony. Terasa tak získava čistý a krásny povrch bez kompromisu.

Výber podkladových profilov pre individuálne požiadavky

Ako podkladovú konštrukciu môžete použiť drevo alebo podkladové profily z materiálu Twinson. Na výber sú ale aj tri podkladové profily z hliníku vhodné aj pre plávajúce konštrukcie ako aj zavesené konštrukcie.

So systémom Terrace si môžete postaviť svoj domov presne podľa vašich želaní a predstáv

S naším klasickým systémom Terrace už nestojí nič v ceste vytvoreniu terasy presne podľa vašich predstáv. A inovatívny kompozitný materiál Twinson kombinujúci drevo a plast zaručuje najvyššie štandardy z hľadiska komfortu, jednoduchosti údržby a životnosti.
Systém Terrace je vhodný pre všetky vonkajšie použitia a prispôsobí sa odolným pomerom vďaka veľkému výberu farieb a možnosti obojstranného použitia.

Osem farieb a dva povrchy. Stavba terasy s nimi je hračka

vzorka-terasa

Ak máte záujem o ďalšie informácie o materiále Twinson kontaktujte nášho obchodníka.
Martin Mišík
E-mail: martinmisik@signumlaudis.sk
mobil: 0915 869 395
tel.: 043/430 77 62
________________________________________

triker1

Matrac Triker AKCIA 1+1 zdarma

Česká novinka, vyvinutá podľa prianí Vás – našich zákazníkov! Ortopedický sendvičový matrac z pružnej peny Flexifoam®, s voľbou výšky a prateľným poťahom.

triker 2

fox 1

Matrac Fox AKCIA 1+1 zdarma

eshop: Matrac Fox

Luxusné rodinné matrace s možnosťou voľby profilácie lenivej peny (Classic – rovná; Wellness – masážna) a výšky (14/16/20/24/28 cm).

Najpredávanejší český matrac Tropico. Vysoká variabilita – zvoľte si výšku a profiláciu. Vyberte si ľahko a s perfektným výsledkom. Taký je obľúbený, pravý český matrac FOXTM.

fox 2

curem4500

Matrac Curem C 4500 – Akcia 1+1 zdarma

Luxusné matrace Curem – to je skvelá technológia pre Vaše komfortné spanie. Špička za odpovedajúcu cenu. Pena Curefoam TM poskytuje najlepšie rozloženie váhy, zníženie otáčok = veľmi pokojný spánok. Matrace Curem sú tak často synonymom pre úplne komfortný spánok a regeneráciu. Tieto matrace Vám pomôžu zmierniť bolesti kĺbov či chrbta. Tým, že sú matrace Curem vyrábané špeciálnou technológiou – nástrek peny – je zaručený pocit stavu beztiaže. Už cítite to pohodlie na svojom chrbte?

eshop : MATRAC CUREM

curem